|> News

Miley vyhrála "Best Famale Singer" cenu!

29. března 2009 v 13:11 | H-a-n-n-a-h
Miley vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku na 2009 Kids Choice Awards a taky plakala, když cenu přebírala. Vypadala tak roztomile a sladce. Budu se snažit sem dát to video co nejdřív. Miley Gratulujeme! Do toho holka!

Kupte si vstupenky na autogramiádu k Miles to Go

29. března 2009 v 13:09 | H-a-n-n-a-h
Někteří fanoušci Miley Cyrus v Nashville můžou dostat do svých rukou knihu s kopií podpisu Miley.

Teen pop senzace je rodačka z Nashvillu a většina životopisu "Miles to Go" se odehrává zde. Počínaje pátkem členové Davis-Kidd udělují Back Program, kde se můžete koupit vstupenky na autogramiádu, která bude 9.dubna. K zakoupení jsou vstupenky od dnešní 10 hodiny.Takže pokud se někdo z vás chystá do Ameriky...má možnost setkat se s Miley.

Miley Cyrus: Rodinný výlet do občerstvení

28. března 2009 v 17:39 | H-a-n-n-a-h

Miley Cyrus: Rodinný výlet do občerstvení

Není žádným tajemstvím, že Miley Cyrus má ráda rychlé občerstvení. Ale nejen zpěvačka, ale i její matka a babička jak se zdá , protože jsme mohly vidět fotky z In-N-Out Burger stánku. V pondělí, tři dívky jeli do Kalifornie na malou návštěvu tohoto stánku.

Zatímco holky celé natěšené kabriolet řídily, jejich babička spolu se psem seděli vzadu. Tohle by se, ale nemělo dělat dámě co se musí léčit! Dokonce i poté, co malý výlet skončil nikdo jí nepomáhal ven z auta. Paparazzi se dostali na druhou stranu, a dávali tomu plnou pozornost!

Country Music Awards

28. března 2009 v 14:14 | H-a-n-n-a-h
MTV přineslo zprávy o tom, že Miley bude zpívat na Country Music Awards, v týdnu od této neděle, 5. dubna.

"Nemůžu být Hannah Montana navždy"

26. března 2009 v 15:11 | H-a-n-n-a-h
Miley Cyrus se ohlíží zpět na její dubnovou fotku na titulce časopisu Billboard.

16-let-stará herečka se bavila o její nové knize, o jejich přátelích a o jejím nadcházejícím filmu Hannah Montana: The Movie.

O své knize, "Miles To Go":

"Je to pocta pro lidi, budou mě tak znát víc, protože přes mou hudbu mě znají jen trochu. Nemůžu být Hannah Montana navždy. Musím dělat i něco jiného. Nemůžu to udělat, ikdyž mi bude 30 ".

O konci svého televizního seriálu Hannah Montana:

"Tento film nikdy nebyl zamýšlen jako konec Hannah Montany. Věc se má tak, hodně lidí, pracuje na této show, není na mně. Je to o tom jestli Disney bude chtít víc epizod, a doufám, že je budou chtít. "

O trávení času se svými nejlepšími přáteli:

"To je, jako, poprvé co jsem viděla všechny své přátele na sedm měsíců. Je to těžké, člověče. Všechny ty věci, které se tu dějí, jen jim chci něco říct, že je naprosto miluju. "

Bolt byl včera vydán na DVD

25. března 2009 v 20:48 | H-a-n-n-a-h

Mileynin na Oscara nominovaný Nejlepší celovečerní animovaný film, Bolt, vyšel včera na DVD. Můžete si ho koupit na Amazon - 15 dolarů za standardní verzi nebo 22 dolarů za dvě diskové vydání s digitální kopií. Nebo, pokud máte Blueray HDTV přehávače je to za 26 dolarů za tři DVD vydání. Takže pokud jste Bolta nestihli v kině ,můžete si ho koupit na DVD. Ale řekněme, že i když většina lidí obvykle nemá ráda animované filmy, myslím se, že Bolt je lepší než většina.

Miley udělala rozhovor s ohlédnutím za Boltem s Disneyworld stránkami Magical Mountain.

Miles to Go, je # 1 bestseller v New York Times

24. března 2009 v 19:05 | H-a-n-n-a-h
Dobře, není to v New York Times číslo jedna bestseller. Je to nejprodávanější dětská kniha v Americe. I když si nejsem jistá, že Miles to go je dětská kniha - a mám podezření, že spousta fanoušků bude opravdu mít výhrady k tomuto štítku - skutečností zůstává, že se kniha prodává opravdu dobře. Pravděpodobně knihy vydavatele Disney Penguine Group, maji kategorizovaný titul jako dětská kniha, aby se zvýšila jejich šance na získání "# 1 bestselleru" což se i tiskne na obálky, to je chytré.

"Nechci opustit dům. Rozhodně ne teď."

22. března 2009 v 11:50 | H-a-n-n-a-h
"Nechci opustit dům. Rozhodně ne teď. "

Ne, Miley nemluví o Million of Milkshakes. Nebo o jezení práskacích kuliček. Mluví o vdávání "jako mladá" a jak se mladá vdávat nechce.

"Mám jen 16. Možná, že ve 20."Mileynina matematika může být trochu mimo, protože 36 by se jistě dalo považovat už dost pozdě, z lékařského hlediska na to aby měla děti. Uvidíme, jak se cítí někdo, kdo je šíleně zamilovaný a do koho je bláznivě zamilovaný i Justin, doufejme, že to nedopadne bolestivým rozchodem, který máme ještě v živé paměti. Ale je to pěkné, že se necítí být pod tlakem. Lidé se vdávají v průměru v mnohem starším věku, než tomu bylo minulou generaci. Doufejme, že to Miley výjde.

Miley má taneční boty

21. března 2009 v 15:57 | H-a-n-n-a-h
Miley si musela užít trochu legrace 19.března. Podle E! Šla si prodlužovat vlasy a údajně se ujišťovala, že fotoreportéři tam budou včas, aby ji vyfotografovali na cestě ke kadeřníkovi. Zatímco fotografové zvětšovali svůj prostor před salonem díky kamerám, do salonu šlo vidět jen trochu přes rolety. Miley tam měla show. Tančila - nejdřív daleko od kamery, pak stojí blízko, pak stojí daleko znovu. Když vlasy byly prodlouženy, Miley konečně vyšla, vypláznutý jazyk a na všechny ukazovala znamené míru.

Miley má teď pár týdnů co dělat se svou publicistikou- jogging skandál, dvě nové fotky v bikinách, veřejný boj s Radiohead, srdeční vada a používání místa na parkování pro invalidy. Takže dovolte mi říci, že je hezké, aby se Miley znovu usmívala.

Setkej se s Miley!

18. března 2009 v 17:44 | H-a-n-n-a-h
Chceš se setkat s Miley? Zde je tvoje šance! Klikni ZDE , zjisti si všechno a zkus to. Hodně štěstí!

Mileynin čokoland je na hovno!

17. března 2009 v 18:57 | H-a-n-n-a-h
Ten nápis nahoře je- v nejpravdivějším slova smyslu: Atrakce Miley Cyrus je celkem fiasko.

Přeběhne vám mráz po zádech, rozplyne se na jazyku, je tak váborná, emocionální-hotovo. Ale místo toho zajišťuje čokoláda Miley Cyrus spíše zvracení.

"Hannah Montana Čokoláda Bar 'zmizel z regálů, ve všech potravinářských obchodech byly staženy - kvůli nebezpečí otravy salmonelózou. V sladkém občerstvení inspektoři objevili stopy arašídů, které před několika měsíci v USA a Kanadě způsobily tuto nemoc.

Na lidi z Disney to neudělalo moc velký dojem, a nyní má čokoland ošklivou pachuť: Není úplně nejlepší reklamou pro 16-ti letou.

Miley Cyrus: Odvolá přítele?

17. března 2009 v 18:48 | H-a-n-n-a-h
LOS ANGELES - Miley Cyrus ví, že ve své lásce k sobě nemají stejný vztah.
Jen několik měsíců jsou Miley Cyrus s Justin Gaston dohromady. Za čas pro 16-let-starou herečku tu bude otázka, jestli má s Justinem bydlet. Podle "contactmusic.com" řekla v rozhovoru: "Jsem velice zaneprázdněná. Miluju ho úplně, ale přesto ... Justin je natolik inteligentní, ale všechno musí být tak, jak se patří, a pokud se něco liší, tak mi to vadí. " Kromě toho, má Miley Cyrus tenké nervy. Miley Cyrus začíná při každé příležitosti brečet.

David Archuleta se objeví v Hannah Montaně

17. března 2009 v 15:59 | H-a-n-n-a-h
MTV má zprávy o tom, že jeden ze soutěžících American Idol David Archuleta se objeví po boku Miley v nadcházející epizodě Hannah Montana. Prý natočil jen jeden díl, ale že by se v Hannah Montana měl objevovat pravidelně není potvrzeno a spíše ne.Tento klučina má hodně zkušeností s herectvím a vyjádřil hodně nadšení pro sérii na svém blogu, i když připouští, že žádnou epizodu ještě neviděl.

Napsal na svém blogu, že "Bylo super hrát s někým ,kdo je tak v pohodě jako Miley. Byl to skvěle strávený čas! Se všemi tam byla legrace. Miley má spoustu energie a je opravdu srandovní haha. Jen se dívat nebo nacvičovat scény na show, bylo taky fakt cool. "

"Myslím, že to bude zábavné vidět, jak celá show běží [dohromady], protože to bylo prostě cool, je zajímavé, že je jim tak málo a už jsou tak super herci."

Nevím jestli Archuleta opravdu udělal to nejlepší pro Mileyniny fanoušky tím, že bude vidět v sérii. Ale uvidíme. Je to dospívající kluk. Kluci jsou vždy nejistí přiznal a stejné to prý bylo i při natáčení Hannah Montana!

Nejbohatší mladí herci

15. března 2009 v 17:15 | H-a-n-n-a-h
V "Forbes" časopisu, který je známý svými seznamy jako- nejbohatší, nejkrásnější a všechno podobného.

Je nyní seznam nejbohatší herec, kterému je 19 let nebo méně.

Vedoucí postavení Daniel Radcliffe (19) - prorazil díky úspěšným "Harry Potter" filmů. Zde jsou místa 2-10:

2. Miley Cyrus (16)
3. Dakota Fanning (15)
4. Abigail Breslin (12)
5. Hayden Panettiere (19)
6. Emma Watson (18)
7. Freddie Highmore (17)
8. Keke Palmer (15)
9. Emma Roberts (18)
10. Anton Yelchin (19)

Miley má přítele!

14. března 2009 v 18:49 | H-a-n-n-a-h
Miley Cyrus a Justin Gaston zveřejnili svůj vztah 12.března veřejnosti. Stejně spolu byli hodně viděni v médiích, papparazi je fotili jak spolu jdou ven, Justin otvíral dveře automobil pro Miley a měl úsměv na tváři.

Už je to docela jasné, Miley to napsala i na Facebooku. Ona neměla odpovídat na otázky. Nedali jí pokoj a tak jen doufejme, že z toho nebude zase nějaký skandál. Justin řekl, že svět se mu podíval do tváře a vše skutečně věděl. To je milé. Dělá jí radost. Je to docela nový, ale je to oficiální věc a teď už to ví všichni určitě.Mám z toho dost xD

Miley vs Radiohead: Válka začala

14. března 2009 v 18:41 | H-a-n-n-a-h
Mileynini fanoušci můžou být trochu naštvaní, když četli to, co řekl Radiohead. Minulý týden Miley hovořila v Johnjay a Rich radio show o tom, jak byla zraněná když Radiohead s ní odmítl mluvit na Grammys, i když jejich praktické šatny byly vedle sebe. Miley již dávno zveřejnila záznam o tom, jak moc respektuje Radiohead. Ona cítila, že se k ní chovali nespravedlivě. Jejich reakce na US Weekly?

"Až Miley vyroste, bude se učit a nebude mít takový pocit nároku."

Nárok? Nárok? Když jedna z nejpopulárnějších zpěvaček na světě veřejně chválí Radiohead a vypráví desítkám ,ba i stovkám milionů lidí aby poslouchali jejich hudbu, tak oni si nemohou najít pět minut aby jí potřepali rukou a poděkovali. A chtějí mluvit o nároku? Miley je stále fanouškem hudby a je nadšena z Radiohead. Radiohead miluje celé jako ho milovala a utěšuje se tím, že nemají čas na nikoho. Není to však jen Miley.

Zřejmě Radiohead odmítl také Kanye Westa, on řekl, že byl tak rozzlobený.I on se snažil prosazovat Radiohead, ale poté odpověděl "f*ck down"
"Kéž bychom všichni našli Šťastnou cestu," napsal frontman Radiohead Thom Yorke na svém blogu. "Pokud jste jako my, a přesto nejste jeden z těch lidí co něco dokážou urazit , nebudu s tím dělat nic." Údaje Toma Yorka, vyvolávají otázky co se mu stalo a problém by se měl řešit.

Miley je 40

12. března 2009 v 19:34 | H-a-n-n-a-h
Prodavačka si popletla věk Miley Cyrus!

Ale tohle není zrovna kompliment pro Miley Cyrus (16): Prodavačka si myslela, že má Miley 40 let.

S Miley byla v té době její osmiletá sestra Noah a jeden její bodyguard, takto to probíhalo: "Žena přišla ke mně a chtěla mi prodat krém na vrásky," vzpomíná Miley podle "The Sun".

"Nebyla jsem pohoršená až do okamžiku, kdy začala, že na svůj věk vypadám dost dobře. Myslela si, že je mi 40 a také, že ten bodyguard je můj manžel a moje sestra je má dcera! "

Noah prodavačka řekla: "Ach, vypadáš jako tvoje maminka." To bylo dost, ale pak to Miley vysvětlila: "Já jsem jí nevychovávala. Dobře, paní, to není můj manžel, není to moje dítě a já nemám 40, je mi 16." Chudák prodavačka...to musel být trapas xD

Milkshakes a Mileynin skandál dne

12. března 2009 v 18:43 | H-a-n-n-a-h
Jako nějaká špatná postava z nějakého seriálu, která zjistí, že má nějakou potíž každý týden, Miley získala místo za největší skandál , a jako vždy na E! Byla tam zpráva příběhu a zároveň výsměšné komentáře.

Když Miley šla do Hollywood's Millions of Milkshakes - což zní lahodně a není pochyb o tom, jak jsou majitelé tohoto obchodu hrdí na to, že mají Miley jako zákazníka - ona zaparkovala na místě pro postižené. Ve své knize napsala, že má non-stop-život-ohrožující stav jejího srdce, tachykardii.

Může někdo kdo je zdravý hodinami tančení na parketu být postižený? Možná. Já si myslím, že je pozoruhodné , že tančí na pódiu a při tachykardii se tak vystavuje fyzickému tlaku. Ale je to ještě trochu trapné a Miley by mohla zaparkovat na jiném místě a pak by nemusela trávit hodiny zodpovídáním dotazů.

Víte co? Koho to zajímá? Myslím si, že tam musí dělat fakt dobré věcičky xD. Podívejte se na jejich nabídku! Mňam!

Miley je druhá!!!

14. září 2008 v 19:09 | H-a-n-n-a-h
Mno prostě borka!!!Ano..naše Miley byla minulý týden jako novinka v T-Music a kolikátá je teď....druhá.Předběhla Katy Perry a mnoho další...jediný kdo ji předstihl byla Katka Knechtová.Ale i tak je to velikánský úspěch...Miley je prostě slavnější a slavnější.Já jsem úplně happy xDJinak hlasujte pro ni na www.t-music.cz ať se na to první místečko dostane x)Já jsem už hlásla x) ...jinak tohle je fakt nejnej dárek který jsem kdy dostala xD ikdyž není pro mě ale já jsem tak ráda(mám dneska svátek)mno a toto...jééé xD

7 things je o Nickovy

30. srpna 2008 v 16:44 | H-a-n-n-a-h
Video režisér Brett Ratner odhaluje podrobnosti o scénáři -a chválí Miley.
Brett Ratner pracoval například s Madonnou, Mariah Carey.7 things byl pro něj velice zvláštní klip:
"Bylo to strašně těžké video, každý okamžik musel být velice velký,"říká Ratner, podle "MTV News"."Všichni říkají, že velice moc připomíná Madonnu.
Kromě toho on je velice zkušený režisér, na to jak je Miley mladá ji velice dobře ohodnotil."Nejdříve měla vystupovat v jiných botách, ale ona si řekla, že chce jiné a bylo.Má hodně velké charisma a osobnost."
Trochu nedobrovolně zradil Ratner Miley a prozradil, že píseň 7 things je o Nickovy Jonas(15).Ještě než se začal klip natáčet byl Retner u Miley doma na návštěvě."Měla tam hromadu věcí jejího ex-přítele.Špinavé ponožky a fotky pod postelí.
Retner poté dodal: "náhrdelník, který má ve videoklipu jí dal on."
Moje poznámka:Na konci videoklipu Miley náhrdelník políbí a řekne I love you.Mě je jí tak líto..vždyť ona ho pořád miluje x(

!!!KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM, PŘEKLÁDÁME TO MY!!!

 
 

Reklama
Reklama